وکیوم اسپارمکس

کمپانی اسپارمکس 

Sparmaxیکی از اولین کمپانی هایی بود که طراحی و تولید کمپرسورهای هوای کوچک بدون روغن را انجام داده و در سال 1978 تاسیس شده است. با شمار زیادی طرح های اختراع شده آنها پیشرو در طراحی و تولید کمپرسورها، ایربراش ها و لوازم جانبی آنها برای بیش از 30 سال بوده اند. و برای سال ها آنها با بهترین کمپانی ها و برند ها در جهان برای داشتن کیفیت و محصولات پیشرو در صنعت برای ایربراش ها همکاری داشته اند.

از نمونه های بارزاین است که Sparmax یکی از پیشگامان استفاده از کمپرسورهای کوچک ( به اندازه کف دست) برای کاربردهای مختلف ایربراش شامل آرایش و زیبایی بوده است. کمپرسور کوچک DC-25 به همراه ایربراش SP-35 یک طراحی ویژه که امکان اسپری با کیفیت بالا را تحت فشار کم فراهم می کند به ایجاد انقلابی در صنعت ایربراش کمک کرده است. علاوه بر کمپرسورها و ایربراش ها، Sparmax تعدادی از لوازم جانبی نوآورانه به بازار ایربراش معرفی کرده است. مخزن تمیز کننده اختراع شده توسط اSparmax یکی از محبوب ترین مخزن های تمیز کننده در جهان است. و محفظه کوچک رطوبت با نام SilverBullet آنها، اولین تله رطوبت هوا است که با استفاده از یک فیلتر حقیقی برای رسیدن به فیلتراسیون آب برابر با قابلیت تله های رطوبت بزرگتر که معمولا به طور مستقیم به کمپرسور خود متصل می باشند عمل می کند.

خواه شما یک مبتدی علاقمند به کسب تجربه ، یا یک حرفه ای باشید ؛ خواه برای نقاشی بوم ، ماکت های کنترلی، تزیین کیک ها، علائم، ماشین ها یا مردم بخواهید؛ اسپارمکس دارای کمپرسورهای مناسب، ایربراش ها و لوازم جانبی مورد نیاز شما می باشد.

اسپارمکس

شرکت مادر کمپانی Sparmax شرکت Ding Hwa در تایوان با دفاتر مرکزی خود در تایپه و دو کارخانه تولیدی در مرکز تایوان واقع شده اند. ممکن است بسیاری از شما Sparmax را به عنوان همکار کمپانی Ding Hwa بشناسید، هرچند در سال 2013،Ding Hwa تصمیم گرفت یک برند جدید به نام گروه DHCL را به ثبت برساند تا به برند Sparmax اجازه دهد زمان و انرژی خود را برای تمرکز روی بازار ایربراش افزایش دهد.

Sparmax اکنون یکی از سه بخش گروه DHCL می باشد، بخش دوم یعنی Cliq بر روی بازار پزشکی متمرکز شده است و بخش سوم بر روی کسب و کارهای کمپرسورها و پمپ های وکیوم در تمام بازارهای دیگر متمرکز است. شرکت Ding Hwa( گروه DHCL) دارای گواهینامه های ISO9001، ISO13485 و ISO14001 از شرکت TUV Rheinland می باشد. محصولات گواهی های CSA، UL ، CE، PSE و TUV GS را دارا میباشد.

کیفت وکیوم اسپارمکس

گروه DHCL به خود در طراحی و تولید محصولات با بالاترین کیفیت افتخار می کند. علاوه بر بازار ایربراش، آنها برای صنعت پزشکی نیز محصولاتی را طراحی و تولید می کنند. و توجه دقیق به جزییات و فرآیندهای منظم مورد استفاده برای توسعه و تولید محصولات پزشکی توسط Sparmax برای طراحی و تولید کمپرسورها و لوازم جانبی که برای ایربراش استفاده می کنید دارد. Sparmax قطعا کیفیتی است که شما می توانید به آن اعتماد کنید. اگر به دنبال محصولات پزشکی آنها می باشید لطفا وب سایت Cliq Medical را ملاحظه فرمایید. اگر علاقمند به کمپرسورها و وکیوم پمپ برای کاربردهای دیگر هستید لطفا وب سایت DHCL Solutions را ملاحظه فرمایید.

پیستونی بدون احتیاج به روغن

همراه با صافی و گیج خلاء قابل تنظیم  

کم صدا و بدون لرزش 

ضمانت کیفیت محصول 

TC-63 VD

1.4 (HP) قدرت 
100~110 (lit/min) مرحله

TC-2000 VM

1.6 (HP) قدرت
32~38 (lit/min) مرحله

TC-2000 VM

1 (HP) قدرت
20~22(lit/min) مرحله