الکتروموتور تکفاز ایتالیا VEMAT

الکتروموتور تکفاز VEMAT ایتالیا
الکتروموتور تکفاز VEMAT ایتالیا در تطابق با استاندارد های جهانی، کلیه پارامتر های مورد نیاز جهت کاهش مصرف انرژی را رعایت کرده است. این اصول خصوصا در استانداردهای اروپایی  EU  (استانداردهای اتحادیه اروپا) که هدف اصلی آنها کاهش مصرف انرژی است، لحاظ گردیده است.

Efficiency بالا یکی از استاندارد های اصلی الکتروموتورهای ومات می باشد.

الکترو موتور ومات vemat

شرکت VEMAT ایتالیا تولید کننده انواع موتور الکتریکی در دو مدل تک فاز و سه فاز برای مصارف عادی و صنعتی بوده و همواره تولید محصول با کیفیت و استفاده از آلیاژ مناسب برای افزایش طول عمر الکترو موتور و بهبود عملکرد ان در شرایط مختلف را در روند تولید محصولات رعایت نموده که به همین خاطر می توان برند VEMAT ایتالیا را معتبرترین برند الکتروموتور ایتالیایی نام برد.

مصرف الکتروموتور تکفاز

مصرف کم انرژی در هر دو سطح کاربری عمومی و کاربری های صنعتی دغدغه اصلی شرکت ومات در تولید و طراحی الکتروموتور ها میباشد.دقیقا به همین دلیل شرکت ومات همواره تحقیقات گسترده در راستای دستیابی به پیشرفت های تکنولوژی به منظور یافتن راه هایی که منجر به کاهش مصرف انرژی در تولیدات میشود را به انجام می رساند.

الکترو موتور ومات ایتالیا  را می توان به سه دسته الکتروموتورهای با ولتاژ بالا ، الکتروموتور های با ولتاژ متوسط و الکتروموتور های با ولتاژ پایین تقسیم نمود که هرکدام در صنایع مختلف از جمله صنعت کشتیرانی ، صنایع نساجی ، صنعت نفت ، خودروسازی و سایر صنایع کاربرد دارند.

سایزهای الکتروموتور ومات

الکترو موتور  ومات در سایز فریم های 56 تا 355 در مدل سه فاز و در سایز فریم های 56 تا 100 برای مدل تک فاز تولید و عرضه می شوند.برای دسترسی به دور موتور های متنوع الکتروموتور تک فاز در مدل های 2 پل و 4 پل و الکتروموتور سه فاز در مدل های 2 پل ، 4 پل ، 6 پل و 8 پل عرضه می گردند. به گونه ای که الکتورموتور تکفاز در دو مدل 1400 دور و 3000 دور و الکتروموتور سه فاز در چهار مدل 700 دور ، 1000 دور ، 1400 دور و 3000 دور بسته به نوع کاربری آنها در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند.

دیگر محصولات شرکت VEMAT

از دیگر محصولات شرکت VEMAT ایتالیا محصولاتی نظیر الکتروموتور اسلیپ رینگ ومات (Slipring VEMAT) ، الکتروموتور دریایی ومات ، الکتروموتر ضد انفجار و اکتروموتور ترمزدار ومات می باشند.

الکتروموتور تکفاز VEMAT